Олександра Кужель розповість франківським підприємцям, що чекає на малий та середній бізнес в Івано-Франківську

22 жовтня 2015 року в Івано-Франківську відбудеться зустріч члена депутатської фракції політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», Заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва Олександри Кужель із підприємцями Івано-Франківська.

Чому розвиток малого і середнього бізнесу в Івано-Франківську важливий для держави та хто реально зможе надати підтримку місцевим підприємцям?

Фото: Олександра Кужель

Олександра Кужель

Олександра Володимирівна Кужель — український політик та громадський діяч. Кандидат економічних наук. Народний депутат України. Колишній голова Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва (з 1998 – 2003 та з 2009 – 2010 років).

За розвиток вільного підприємництва в Україні, утвердження приватної ініціативи та економічної свободи, соціально-економічного й духовного відродження українського суспільства Олександра Кужель удостоєна відзнаки «Заслужений економіст України» (березень, 1997). А у 1999 році міжнародна організація «Global Business Summit» визнала Олександру Кужель як «Business Women’s Network».

«Кожен «новий» уряд, кожна «нова» влада з якоюсь тупою постійністю намагається переламати через коліно підприємців. Податками, перевірками, знищенням спрощенки (це бажання взагалі стало гарячою естафетною паличкою, яку перекидають із рук в руки від Ющенка до Януковича, від Януковича до Азарова, від Азарова до теперішніх керівників).

Щоразу цей намір закінчується погано, дуже погано для влади. Але знову прийшли знову і знову роблять спроби знищити малий і середній бізнес.

…Важливо, щоб представники влади подивилися в очі тим людям, на гроші яких існують, вислухали їх і пробудили в собі, хоча б ненадовго, почуття, схожі на вдячність та повагу».

 Зустріч відбудеться о 15:00.

Місце: конференц-зал готелю «Надія», (вул. Незалежності, 40).

Коментувати на Facebook

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Навігація по публікаціях